Швидкий запис на прийом
Запис за телефоном:
Не змогли до нас додзвонитися? Відправте свій номер, мы до Вас передзвонимо! (по Україні)
Ваш запит був відправлений
Результати аналізів
Результати аналізів:
Аналізи не знайдені
пошук по сайту
Мапа сайту
Аутовакцина

Лікування автоакцинами

Аутовакцина – (autovaccine) – вакцина, виготовлена з бактерій, виділених від хворої людини, з подальшим їх культивуванням та подальшим використанням як ліки за класичним принципом медицини: лікувати подібне до подібних. Концепція лікування хронічних бактеріальних інфекцій та захворювань з позиції «вбивства» всіх бактерій шляхом призначення антибіотиків, апріорі хибна і веде в повний терапевтичний глухий кут. Аутовакцини дозволяють перемагати хронічні інфекції за рахунок внутрішніх резервів самого організму людини шляхом підвищення загальноспецифічного імунітету та відновлення місцевого імунітету на слизових оболонках, які «притулили» ці бактерії. Тобто. не вбивати бактерію, а відновити такий рівень місцевого захисту, щоб сталося мимовільне очищення слизових оболонок від цих бактерій.

Бактеріальні аутовакцини є сьогодні де-факто і мають стати де-юре повною альтернативою застосуванню антибіотиків у більшості випадків захворювань бактеріальної етіології будь-якої локалізації. Хронічні гайморити, отити, тонзиліти, бронхіти, цистити, пієлонефрити, кольпіти, простатити та багато інших подібних захворювань вилікувати антибіотиками просто неможливо. Вбиваючи бактерії, антибіотики ще більшою мірою вбивають слизові оболонки (місцевий імунітет), у яких ці бактерії оселилися. Тому процес лікування антибіотиками таких захворювань має безперервний і нескінченний характер. Саме аутовакцини дозволяють відновити природну, природну несприйнятливість до старих хронічних інфекцій, що викликає гнійно-запальні захворювання, і до нового зараження тими ж бактеріями, уникнути якого протягом життя просто неможливо.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Аутовакцини готуємо з бактерій та грибів, виділених із запальних вогнищ у пацієнтів, які звернулися до клініки. Після ідентифікації бактерій їх додатково підрощують у лабораторних умовах на живильних середовищах. У деяких випадках, коли пацієнт не може приїхати в клініку для бактеріологічного обстеження або для посилення активності препарату, аутовакцини додатково вводять «музейні» штами бактерій. В аутовакцинах немає живих бактерій, тільки інактивовані, і то - у вигляді окремих фрагментів. Тому аутовакцини, володіючи високою імуногенністю (здатністю підвищувати місцевий імунітет на слизових оболонках), зовсім не вірулентні: не можуть призводити до додаткового зараження власними або чужими бактеріями та викликати нові захворювання. Як правило, для стійкого клінічного результату необхідне проведення кількох курсів лікування аутовакцинами: приблизно один раз на 5-6 місяців.  

Ефективність лікування аутовакцинами від хронічних хвороб, спричинених бактеріями, наближається до 100%. Слід, однак, відзначити, що зі збільшенням віку пацієнтів та «стажу» захворювання цей показник «успішності» лікування має тенденцію до зниження. Але навіть у цих випадках настає стійка ремісія протягом захворювання, що теж можна розглядати як непоганий результат. 

Клініка Вітацел спеціалізується на приготуванні аутовакцин (Наказ МОЗ України №317 від 29.12.1994 р. «Про застосування аутовакцин»). При необхідності Ви можете звернутися до Києва безпосередньо до клініку або отримати індивідуальну інтернет-консультацію. 

Если у Вас или Вашего ребенка есть такие жалобы или симптомы,
Вам помогут в клинике «Витацелл» !
Вы можете записаться на прием позвонив по телефонам или написав нам сообщение.


Logo_VC_small4.jpg_MarkovClinica_Logo_small.jpg

Клініка «Вітацелл» знаходиться за адресою:


м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2-Б,

поруч зі станциєю метро "Лівобережна"

Наш e-mail: admin@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 16.00,

субота та неділя - вихідні


Клініка Маркова знаходиться за адресою:


м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-Б,

поруч зі станциєю метро "Лівобережна" .

Наш e-mail:  labor@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 20.00,
субота з 8.00 до 15.00,

неділя - вихідний.

 Колл-центр клінік:

+38 (044) 363-87-51,
+38 (093) 951-87-51,
+38 (097) 951-87-51.

E-mail :
Телефон :
Сообщение : *