Швидкий запис на прийом
Запис за телефоном:
Не змогли до нас додзвонитися? Відправте свій номер, мы до Вас передзвонимо! (по Україні)
Ваш запит був відправлений
Результати аналізів
Результати аналізів:
Аналізи не знайдені
пошук по сайту
Мапа сайту
Лікування без антибіотиків

Антибіотики (від др.-грец. — anti — проти, bios — життя) — речовини природного чи напівсинтетичного походження, що пригнічують зростання живих клітин бактерій чи найпростіших.

«Деякі антибіотики мають сильну переважну дію на ріст і розмноження бактерій і при цьому відносно мало пошкоджують або зовсім не пошкоджують клітини макроорганізму» - ця рекламна фраза фармацевтичних компаній, які продають антибіотики, є прикладом повного лицемірства та фарисейства. Нешкідливих антибіотиків немає! Кожен із них, вбиваючи бактерії, пригнічує загальний імунітет і пригнічує або повністю знищує місцевий імунітет, що призводить до розвитку дисбактеріозу на всіх слизових оболонках.

Антибіотики, які понад 60 років тому були створені для порятунку людського роду від важких бактеріальних інфекцій, сьогодні ведуть людство на край прірви, ім'я якої – пекло. Коли пеклом стає саме життя з такими важкими і часто вже невиліковними хронічними хворобами як хронічний бронхіт і бронхіальна астма, хронічні отити і гайморит, хронічні уретропростатит і постійно рецидивуюча «молочниця», хронічні цистит і пієлонефрит та багато інших. Хвороби, які, по суті, слід розглядати як результат постійного призначення та застосування антибіотиків. Парадоксально, але факт: антибіотики як продукт блага цивілізації, сьогодні поки що непомітно для пацієнтів і лікарів, стають смертельною зброєю для знищення цієї цивілізації. Сьогодні з кожних 10 випадків призначення антибіотиків – 8-9 не виправдані і завдають швидше шкоди, ніж приносять користь.

Повторимо ще раз: навіщо створювали антибіотики? Правильно: для лікування таких гострих та смертельно небезпечних захворювань бактеріальної природи як менінгіт (запалення мозкових оболонок), перикардит (запалення серцевої сумки), важка пневмонія (запалення легень), перитоніт (запалення черевної порожнини) тощо. А що відбувається сьогодні? А сьогодні антибіотики лікарі роздають з такою ж легкістю кожному, хто входить до поліклініки або дитині, що надходить до стаціонару, або дорослому, як священнослужителі роздають просфори перед великим православним богослужінням кожному, хто входить до церкви. Логічний ряд подій простий: захворіло горло, вухо – антибіотик, з'явився кашель або пронос – антибіотик, температура (навіть не встановивши причину її появи) – антибіотик, тощо. Нескінченний ряд антибіотикоагресії. А розплата? Іноді – довгі роки, десятиліття. Лікування, побудоване за принципом вбивства мікробів, є свідомо хибним і глухим. Більше того, убиті бактерії можуть ставати ще небезпечнішими, ніж їх живі побратими і призводити до більш тяжких наслідків. Чим агресивніше останнім часом ми лікуємо інфекції, тим швидше наростає кількість випадків різкого ослаблення імунітету, виникнення раку, у тому числі у дітей дошкільного віку, а також поява нових, невідомих раніше захворювань.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Саме одержима за своєю безглуздою завзятістю тактика «полювання на мікробів» з тотальним і неконтрольованим застосуванням антибіотиків призвела до появи антибіотикостійких штамів бактерій, включаючи мутантну кишкову паличку (E.coli) і мікобактерії туберкульозу, проти яких у людства, досягнувши невиліковних раніше хвороб, сьогодні немає ліків. Продовження такої «вбивчої» тактики, сподіваючись на перемогу, є смертельно небезпечною ілюзією. Навіть більш небезпечною, ніж ядерна зброя, сонячна радіація та забруднення довкілля токсичними відходами сучасного виробництва.

На жаль, всі сьогоднішні програмні заяви провідних фахівців та експертів у галузі лікування інфекцій, включаючи співробітників ВООЗ, спрямовані на вирішення проблеми антибіотикостійких бактерій, ведуть у нікуди: пропонують виділяти все нові мільярди доларів на розробку нового покоління ще потужніших і сильніших антибіотиків. Антибіотиків, токсичний та імуносупресивний вплив яких на організм людини стає ще більш небезпечним, ніж саме захворювання, викликане бактерією-мішенню. Помилкова тактика, побудована за принципом: Дракон помер - нехай живе Дракон.

Бактерії кишкової групи, а також золотистий стафілокок, піогенний стрептокок, синьогнійна паличка, поселяючись у різних органах і системах людського організму, викликають начебто різні хвороби. Так, оселившись у носі, вони викликають хронічний нежить (риніт), у придаткових пазухах носа – хронічний синусит, у роті – стоматит, у яснах – пародонтит, у мигдаликах – тонзиліт. У бронхах ці бактерії викликають бронхіт, у сечовому міхурі – цистит, у піхву – кольпіт (у побуті – молочниця), у передміхуровій залозі – простатит тощо. Змінюються лише назви органів та діагнози захворювань, але суть залишається та сама. В основі всіх цих запальних процесів, незалежно від їхньої локалізації, лежить той самий патогенетичний механізм: дисбактеріоз слизових, цілих органів та систем. Тобто. часткова або повна втрата несприйнятливості до, загалом, безпечних бактерій.

А тепер увага: просте, але головне питання, відповідь на яке не потребує навіть спеціальної медичної освіти. Чи можна вилікувати антибіотиками те, що переважно розвивається як результат побічної дії цих антибіотиків? Відповідь проста і однозначна: ні, ні і ще раз ні. Поняття «дисбактеріоз» та «антибіотики» так само не сумісні, як однакові полюси магніту, як порох та сірники, як мавпа та граната. А що повсюдно відбувається сьогодні? Усі національні та міжнародні протоколи т.зв. «доказової» медицини з лікування всіх хронічних запальних захворювань передбачають регулярне та багаторазове застосування антибіотиків. Стає зрозумілим, чому багато пацієнтів, які стали за рекомендаціями своїх лікарів на стежку війни з бактеріями, з якими можна жити у світі, після такого «лікування» вже ніколи не можуть згорнути з цієї глибокої колії, довічно приносячи прибуток фармацевтичним компаніям, що випускають антибіотики.

Парадоксальний, але безперечний факт: лікування, яке зазвичай призначають для того, щоб вилікувати, стає причиною появи або посилення страждань пацієнтів. Лікування, після якого стає не краще, а гірше – що може бути абсурднішим?! Але це не просто театр абсурду. Дорога помилка концепції, наслідки якої можуть стати небезпечнішими, ніж безжальна і спустошлива війна.

Застосовувати антибіотики слід лише за життєвими показаннями у випадках розвитку септичного стану при гострих бактеріальних інфекціях або при неконтрольованому загостренні хронічних бактеріальних захворювань із загрозою для життя хворого. У ситуаціях, коли ризики розвитку побічних ефектів та ускладнень перевищують очікувану користь, антибіотики приймати не слід.

Клініка Вітацел та Клініка Маркова спеціалізуються на лікуванні без антибіотиків.

При необхідності Ви можете звернутися в Києві безпосередньо до клінік або отримати індивідуальну інтернет-консультацію. 

Якщо у Вас чи Вашої дитини є такі скарги чи симптоми,
Вам допоможуть у клініці «Вітацелл» та Клініці Маркова!
Ви можете записатися на прийом зателефонувавши по телефонам або написати нам повідомлення.


Logo_VC_small4.jpg_MarkovClinica_Logo_small.jpg

Клініка «Вітацелл» знаходиться за адресою:


м.Київ, вул. Микільсько-Слобідськая, 2-Б,

поруч зі станцією метро "Лівобережна"

Наш e-mail: admin@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 16.00,

субота і неділя вихідні.


Клініка Маркова знаходиться за адресою:


м.Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-Б,

поруч зі станцією метро "Лівобережная"

Наш e-mail:  labor@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 20.00,
субота з 8.00 до 15.00,

неділя вихідний.

 Колл-центр клінік:

+38 (044) 363-87-51,
+38 (093) 951-87-51,
+38 (097) 951-87-51.

E-mail :
Телефон :
Сообщение : *