Швидкий запис на прийом
Запис за телефоном:
Не змогли до нас додзвонитися? Відправте свій номер, мы до Вас передзвонимо! (по Україні)
Ваш запит був відправлений
Результати аналізів
Результати аналізів:
Аналізи не знайдені
пошук по сайту
Мапа сайту

Спеціалісти клініки


 Вишемірськая Наталія Миколаївна
ЛОР лікар  "Клініки Маркова"

 

1999р. – закінчила Київський Національний університет ім. О.О.Богомольця
- проходження інтернатури у ДКБ №12 вул. Підвисоцького (лор. відділення)
- ЛОР консультації дітей та дорослих
- Лікар вищої категоріїLOR.jpg

Марков Артем Ігорович
M.D.-Ph.d. in Medicine 
Лікар-інфекціоніст "Клініки Маркова"

 

Рік народження: 29.11.1988 року
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 2012 році. З 2012 до 2015 р.р. - інтернатура з педіатрії на базі кафедри педіатрії №4 у м. Києві. З 2015 до 2016 рр. – клінічна ординатура на кафедрі дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця. З 2016 до 2020 р.р. – аспірант кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця. З 2020 р. – асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця. 
Лежненко Светлана Петровна
Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД
 
Акушер-гінеколог вищої категорії. Кандидат медичних наук. 15 років досвіду.
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Здійснює консультативний прийом, огляд, УЗ-діагностику, кольпоскопію, лабіопластику, а також застосовує ін'єкційні методики. Лікує такі захворювання та патології, як: патології шийки матки, запальні захворювання ОМТ, порушення менструального циклу, кісти яєчників
 

lezhnenko_svetlana_petrovna.jpg
Кравченко Александр Викторович,
лікар уролог-андролог в Клініці Маркова
 
Освіта: 2000 року закінчив Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця, 2002 р. закінчив інтернатуру з урології на базі міського урологічного центру. Закінчив тематичні курси андрології, сексопатології, ендоскопічної урології, курси сучасних методів лікування сечокам'яної хвороби. Активний член Європейської та Української асоціацій урологів та андрологів. 
Пріоритетні напрямки практичної діяльності Кравченка Олександра Вікторовича: урологія, андрологія, сексопатологія. Активно оперуючий уролог (проводить операції з приводу варикоцеле, гідроцелі, короткої вуздечки, фімозу, гострих кондилом та інші).
 
Kravchenko1.jpg
Процько Наталія Вікторівна 
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-спеціаліст Клініки Маркова
 

 
Лікар акушер-гінеколог найвищої категорії. Надає послуги з лікування патологій шийки матки, вакцинацією проти раку шийки матки, діагностикою та лікуванням захворювань, що передаються статевим шляхом, лікуванням безплідності, патологічного клімаксу, консервативним лікуванням опущень жіночих статевих органів. Закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця.
Procko.jpg