Швидкий запис на прийом
Запис за телефоном:
Не змогли до нас додзвонитися? Відправте свій номер, мы до Вас передзвонимо! (по Україні)
Ваш запит був відправлений
Результати аналізів
Результати аналізів:
Аналізи не знайдені
пошук по сайту
Мапа сайту
Діагнози та пріоритети в роботі клініки

 
Пріоритетним вектором у роботі клініки є діагностика та лікування TORCH-інфекцій (інфекцій, що передаються через плаценту під час вагітності) у жінок дітородного віку, вагітних, новонароджених та дітей, а також хронічних рецидивуючих вірусних, бактеріальних, протозойних та інших інфекцій та викликаних ними хвороб у дітей та дорослих. 

Основний принцип роботи клініки: «Добре лікується те, що добре діагностується». Багато пацієнтів звертаються до клініки не зазнавши довгоочікуваного полегшення після попередніх незліченних обстежень та консультацій зі словами: «це наша остання надія»

Понад 40% діагнозів встановлюється в клініці вперше, зокрема близько 20% - як зміна спочатку помилково встановлених. Тому другою неофіційною можна вважати назву клініки «Остання надія»

У клініці не тільки виконують сучасні лабораторні дослідження, але призначають та проводять адекватне лікування до одужання або стійкої клінічної ремісії. Багато методик лікування та комбінації лікарських препаратів є оригінальними та захищені патентами України. У зв'язку з формуванням при багатьох хронічних інфекціях сімейних вогнищ (респіраторні хламідіози та мікоплазмози, герпесвірусні інфекції, носійство стафілококу та хронічна стафілококова хвороба, урогенітальні інфекції, дисбактеріози носоглотки та ін.) запорукою успішного лікування та одужання є, як правило, обстеження та лікування всіх членів сім'ї. 
 
Основні напрямки медичної допомоги в клініці «Вітацелл»: 
 • Діагностика, лікування, профілактика TORCH-інфекцій у жінок репродуктивного віку та вагітних. 
 • Діагностика та лікування внутрішньоутробних інфекцій плода та новонароджених. 
 • Встановлення етіологічного діагнозу та лікування дітей із симптомами ураження нервової системи (затримки розвитку, гідроцефалія, кісти головного мозку, епілептичний синдром, епілепсія та ін.) та очей. 
 • Етіологічна діагностика хронічних нейроінфекцій (арахноїдит, енцефаліт, діенцефальний синдром, демієлінізуючі процеси, розсіяний склероз) у дорослих. 
 • Діагностика активних форм та комбінована противірусна терапія герпетичних інфекцій, викликаних вірусами простого герпесу (HSV 1/2) та оперізувального герпесу (VZV), цитомегаловірусом (CMV), вірусом Епштейна-Барр (EBV). 
 • Етіологічна діагностика та лікування синдрому хронічної втоми у дорослих та дітей. 
 • Імунологічне обстеження та лікування пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами В (HBV), С (HCV) та гепатитом G (HGV). 
 • Арбітражна діагностика та лікування гострих, хронічних та «залікованих» хламідіозів та мікоплазмозів, у т.ч. уреаплазмозів у жінок та чоловіків. 
 • Альтернативне (консервативне) патентоване лікування папілома-вірусної (HPV) інфекції у дітей (ювенільний рецидивуючий папіломатоз гортані) та дорослих (гострі кандиломи геніталій).
 • Діагностика та лікування хелікобактерної інфекції шлунка та 12-палої кишки. 
 • Комбінована імунотерапія (без антибактеріальних препаратів) стафілококового хроніосепсису: рецидивуючі фурункули, ячмені, гідроаденіти, парапроктити та ін. 
 • Діагностика та лікування без антибіотиків дисбактеріозів кишківника, шкіри, носоглотки, легень, очей, нирок та урогенітальної зони у дітей та дорослих. 
 • Диференціальний діагноз та лікування алергічних та псевдоалергічних станів у новонароджених та дітей різного віку. 
 • Діагностика, лікування, профілактика вроджених та набутих імунодефіцитів. 
 • Імунологічно контрольована вакцинація дітей (індивідуальні та календарні графіки) та дорослих. 
 • Діагностика та диференціальний діагноз лихоманок та субфебрилітетів у дітей та дорослих. 
 • Верифікація захворювань інфекційної етіології із невизначеним діагнозом. 
 • Незалежні медичні висновки про результати лабораторних досліджень, встановлені діагнози та лікувальні рекомендації в галузі інфекційних хвороб.


Logo_VC_small4.jpg_MarkovClinica_Logo_small.jpg

Клініка «Вітацелл» знаходиться за адресою:


м.Київ, вул. Микільсько-Слобідськая, 2-Б,

поруч зі станцією метро "Лівобережна"

Наш e-mail: admin@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 16.00,

субота і неділя вихідні.


Клініка Маркова знаходиться за адресою:


м.Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-Б,

поруч зі станцією метро "Лівобережная"

Наш e-mail:  labor@vitacell.com.ua

Ми працюємо з 8.00 до 20.00,
субота з 8.00 до 15.00,

неділя вихідний.

 Колл-центр клінік:

+38 (044) 363-87-51,
+38 (093) 951-87-51,
+38 (097) 951-87-51.

Ваше повідомлення

Ім`я : *
E-mail : *
E-mail : *
Телефон : *
Бажаний час прийому :
Основні скарги або діагноз : *