Швидкий запис на прийом
Запис за телефоном:
Не змогли до нас додзвонитися? Відправте свій номер, мы до Вас передзвонимо! (по Україні)
Ваш запит був відправлений
Результати аналізів
Результати аналізів:
Аналізи не знайдені
пошук по сайту
Мапа сайту

Марков Ігор Семенович

Марков Ігор Семенович – доктор медицини, лікар-інфекціоніст зі стажем роботи 36 років, вихованець відомої київської клінічної школи інфекціоністів професора Б.Л.Угрюмова. У 1977 р. закінчив педіатричний факультет Дніпропетровського медичного інституту та отримав направлення на наукову роботу. За конкурсом вступив до клінічної ординатури (1977–1979 р.р.) при Київському НДІ інфекційних хвороб (надалі перейменований у НДІ епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського), в якому працював молодшим, старшим науковим співробітником, з 1993 р.р. - завідувачем клінічного блоку СНІДу. 
З вересня 1984 р. по серпень 1988 р. перебував у тривалому закордонному відрядженні в Монголії – завідувачем інфекційного відділення Радянської лікарні м. Улан-Батора та головним інфекціоністом у колонії радянських фахівців та членів їхніх сімей (56 тисяч дорослих та дітей). У квітні-травні 1991 р. пройшов стажування на курсах ВООЗ зі СНІДу для лікарів у м. Сан-Франциско, США. З вересня 1992 р. по березень 1994 р. працював вченим секретарем та секретарем колегії Національного комітету боротьби з захворюванням на СНІД при Президентові України. У 1993-1997 р.р. був головою громадської організації ВІЛ-інфікованих України «Час життя». 
З жовтня 1996 р. по сьогодні – генеральний директор клініки «Vitacell». Наукова діяльність: у 1983 р. захист кандидатської дисертації з вірусних гепатитів, у 1990 р. – докторської дисертації з ієрсиніозів серед радянських фахівців та членів їхніх сімей у Монголії. Автор понад 200 опублікованих наукових праць з проблем гострих та хронічних інфекційних захворювань в Україні та Монголії, у тому числі 5 монографій, 3 методичних рекомендацій, 25 авторських свідоцтв та патентів.

IMG_1324_2.JPG

Маркова Лариса Григорівна

 Лікар невролог дитячий

Маркова Лариса Григорівна – 1977 р. закінчила педіатричний факультет Дніпропетровського медичного інституту. Дитячий лікар у 2-му поколінні. З 1978 до 1982 р.р. працювала дільничним педіатром у Києві, а після спеціалізації у 1982 р. з дитячої неврології при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.Л.П.Шупика – дитячий невролог. З 1984 до 1988 р.р. працювала в Радянській лікарні в м.Улан-Баторі (Монголія) неврологом загального профілю з дорослими та дітьми, пройшла повний курс спеціалізації зі східної голкорефлексотерапії. У 1996 р. закінчила курси спеціалізації з фізіотерапії. Лікар вищої категорії, має 3 друковані роботи. 

Markova LG_1.jpg

 
Марков Артем Ігорович
Лікар-інфекціоніст "Клініки Маркова"
Рік народження: 29.11.1988 року Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 2012 році. З 2012 до 2015 р.р. - інтернатура з педіатрії на базі кафедри педіатрії №4 у м. Києві. З 2015 до 2016 р.р. – клінічна ординатура на кафедрі дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця. З 2016 р. – аспірант кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ ім. О.О.Богомольця 
IMG_7072_1.JPG

 
Вишемирська Наталія Миколаївна
ЛОР лікар "Клініки Маркова"
Рік народження: 11.11.1972 року 1999р. – закінчила Київський Національний університет ім. -проходження інтернатури у ДКБ №12 вул. Підвисоцького (лор. відділення) -робота в поліклініці сімейного лікаря «Русанівка» -КНП «Клініко-діагностичний центр «Дніпровського району» м.Києва (робота на даний момент)

 

LOR.jpg


Кравченко Александр Викторович,
лікар уролог-андролог в Клініці Маркова
 
Освіта: 2000 року закінчив Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця, 2002 р. закінчив інтернатуру з урології на базі міського урологічного центру. Закінчив тематичні курси андрології, сексопатології, ендоскопічної урології, курси сучасних методів лікування сечокам'яної хвороби. Активний член Європейської та Української асоціацій урологів та андрологів. 
Пріоритетні напрямки практичної діяльності Кравченка Олександра Вікторовича: урологія, андрологія, сексопатологія. Активно оперуючий уролог (проводить операції з приводу варикоцеле, гідроцелі, короткої вуздечки, фімозу, гострих кондилом та інші).
 
Kravchenko1.jpg